harbor to przede wszystkim ludzie

jesteśmy tu dla Ciebie

Nasz zespół to prawdziwy Power Team. Mimo, że jest nas tylko troje to każda osoba jest wyjątkowa i ma bardzo szerokie kompetencje oraz ogromne doświadczenie. Przepracowaliśmy ze sobą już tysiące godzin, wspólnie przeprowadziliśmy setki projektów, dlatego rozumiemy się bez słów i doskonale wiemy jak sprawnie poprowadzić Twoją inwestycję.

Zjedź niżej
|

aranżacja wnętrz, design, materiały

Karolina

Celem tworzonych przeze mnie projektów jest dostarczanie Inwestorom elastycznych rynkowo produktów, sprawdzających się w różnych formatach najmu. Jako Projektant odpowiadam za aranżację wnętrz, czyli dobór wszystkich materiałów wykończeniowych i wyposażenia oraz finalną stylizację nieruchomości. Skupiam się na tym, aby każde wnętrze opowiadało inną historię, wyposażone było funkcjonalnie i zgodnie z aktualnymi trendami.

Wnętrza, które kreuję są odzwierciedleniem mojej twórczej tożsamości. Stawiam na naturalne materiały, kolory ziemi i połączenie ciekawych faktur. Moje projekty charakteryzuje niewymuszona elegancja i nowoczesny minimalizm ocieplony dodatkami w postaci miękkich tkanin, roślin, klimatycznego oświetlenia czy przyciągających oko grafik. Jestem miłośniczką starych kamienic, mebli i dodatków z duszą, a projektowanie jest moją pasją. Zapraszam Cię do mojego świata i mam nadzieję, że odnajdziesz w nim swoją inspirację.

projekty funkcjonalne, budżety, nadzór budowlany

Łukasz

W zespole Harbor Concept odpowiadam za wszystkie techniczne i budżetowe aspekty inwestycji. Projektuję podziały funkcjonalne pomieszczeń, rozkład ścian, instalacji oraz przygotowanie projektów branżowych. Do moich obowiązków należy również kontakt z Wykonawcami, nadzorowanie przebiegu budowy, kontrola dostaw materiałów oraz terminowość realizacji projektów.

W swojej pracy największą uwagę skupiam na funkcjonalności pomieszczeń oraz maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Harbor Concept projektuje inwestycyjne przestrzenie mieszkaniowe i hotelowe, które mają gwarantować komfort Najemcom i Gościom, a Inwestorom zapewniać odpowiedni zwrot z zaangażowanego kapitału, dlatego bardzo ważne dla mnie jest poruszanie się w określonych założeniach budżetowych i opracowanych na potrzeby każdego projektu kalkulacjach.

fotograf, grafik

Dariusz

Jestem tu po to, aby wszystko, co powstanie w ramach Harbor Concept, otrzymało prezentację na właściwym sobie poziomie. W końcu wzrok jest kluczowym zmysłem człowieka, dlatego tak szalenie ważna jest dbałość o aspekt wizualny, a dobre pierwsze wrażenie można wywołać przecież tylko raz.

Staram się, aby tworzone przeze mnie fotografie naturalnie odzwierciedlały rzeczywistość, jednocześnie neutralizując niedociągnięcia. Aparat widzi znacznie więcej niż oko, dlatego w retuszu wyznaję zasadę „mniej znaczy więcej”. Kluczem jednak jest uchwycenie w tym wszystkim ludzkiego pierwiastka. Dzięki temu Goście przeglądający galerię wnętrz Harbor czują się swobodnie, jak w domu, pozwalając sobie na fantazję, co finalnie odzwierciedla się w statystykach sprzedaży. Podobną filozofią kieruję się w grafice, dzięki temu projekty są czyste, czytelne, konkretne, ale zawsze zawierające ten ludzki aspekt przyciągający uwagę odbiorców.